Java SE tanfolyam

2019.07.11 12:22

A Magyar Gyula Kertészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola Java SE tanfolyamot hirdet a piacon szinte egyedülálló áron.

- Ha szeretnéd, hogy egy egyetemi tanár és egy 10 éve a versenyszférában dolgozó programozó tanítson.

- Ha szeretnél minél többet megtudni a Javáról és az alábbi témakörökről:

• -- Java Objektum Orientált Paradigma
  • -- Kivételkezelés
  • -- Java Input/Output
  • -- Generikusok
  • -- Java Collection Framework
  • -- Java Szálkezelés
  • -- Java Adatbáziskezelés (JDBC)

Szeretnél a piacon egyedülálló módon mindössze 1750 Ft-ért kapni egy programozás órát?
Szeretnéd mindezt már szeptemberben elkezdeni?

Akkor köztünk a helyed.

Jelentkezz július 15-ig szerdánként 9 és 14 óra között személyesen a Magyar Gyula Kertészeti Szakgimnázium és  Szakközépiskola
titkárságán, az iskola 06 1 262 0877-as számán vagy pedig július 15 után (vagy előtte) a magyar.gyula.java@gmail.com email címen.
Ha meghagyod emailben a telefonos elérhetőségedet, akár vissza is hívunk.

PLUSZ INFORMÁCIÓK:
------------------
Az órákat szeptemberben indítjuk, minden szombaton napi 10 órában.(Egy óra 45 percet jelent.)

A kurzus 3 hónapig, összesen 120 órán keresztül tart, havonta 70 000 Ft-os áron.
A díjat minden hónapra előre be kell fizetni, ha nem tetszene a tanfolyam akkor bármelyik hónap elején abba lehet hagyni.
A tanfolyam a tanfolyam elvégzését igazoló tanusítvány kiállításával zárul.

A tanfolyam után haladó tanfolyamot indítunk, ami a következő témaköröket is magában foglalja:
-- JavaFX (Java és a grafikus felület)
-- A Java 1.8 újdonságai
(Pld. Adatfolyamosított Kollekciók, Névtelen Osztályok és Lambdák)
-- Java és a Webes technológia
-- Tervezési Minták (Design Pattern-ek)
-- A tiszta kód
-- Tesztelés Javával

Az iskola megközelíthetősége:
- Az Őrs vezér térről a 85E busszal 1 megállóra van.
vagy
- A Blaha Lujza térről a 28A villamossal mindössze 30 perc alatt