Iskolarendszerű (esti tagozatos)

- Dísznövénykertész, virágkötő,
- Gyógynövénytermesztő,
- Gyümölcstermesztő,
- Zöldségtermesztő szakképesítés megszerzése. A tanulók szakmai versenyeken és külföldi szakmai gyakorlatokon vehetnek részt.

• Szakképző Iskola

2 éves szakmai képzés, amelynek célja a Kertész szakképesítés megszerzése. A tanulók szakmai versenyeken és külföldi szakmai gyakorlatokon vehetnek részt.

Jelentkezési lap szakmai képzésre:

JELENTKEZÉSI lap - érettségizetteknek 2 éves technikumba.docx (53926)

• Érettségire való felkészítés:

Szakmai bizonyítvánnyal rendelkező fiataloknak INGYENES 2 éves, nappali vagy esti rendszerű, érettségire felkészítő képzést kínálunk. A 2 év folyamán minden érettségi tantárgyat emelt óraszámban oktatunk, így készítjük fel a diákokat az érettségi vizsgára.

Jelentkezési lap érettségire való felkészítő képzésre:

JELENTKEZÉSI LAP_érettségire felkészítő képzésre_2021-2022.docx (55,2 kB)