Versenymunkák

Iskolánk virágkötő tanulói egy rendkívüli -digitális- virágkötészeti versenyen vettek részt a múlt héten. A szlovák malinovoi iskola által meghirdetett Valentin napi versenyre az alábbi munkák készültek szív alakú függődísz kategóriában! Köszönjük a részvételt!

XXIV. Országos Ifjúsági Kegyeleti és Őszi Virágkötészeti Versenyen a Szent István Egyetemen.

Meglepetés kategóriában Serfőző Fanni 3. helyezést ért el.

Ráadás kategóriában 1. helyezett Gönczi Dorottya, 2. helyezett Galicza Ferenc Jánosné.

Csapat összetett kategóriában iskolánk a 3. helyezett lett. A csapat tagjai: Tuskán Annamária, Illés Anikó és Márkus Lea.

Illés Anikó munkái:

Máskus Lea munkái:

Szebényi Dominika munkái:

Csipai Ágota Amina munkái:

Construma 2018 kiállításon a verseny témája a "Magvetés éve" volt. Diákverseny kategóriában iskolánk diákjai nyertek és a közönségdíjat is elhoztuk.

2017 Valentin-napi házi virágkötészeti verseny munkái