Tájékoztatás beiratkozásról

2023.06.13 10:19

Kedves Szülők, Tanulók!

Tájékoztatunk mindenkit, hogy iskolánkban a következő időpontokban történik a beiratkozás:

9. évfolyamra:

Kertésztechnikusi osztályokba: 2023. június 21-én Szerda  9:00-15:00 óráig.
Kertész osztályokba: 2023. június 22-én Csütörtök 9:00- 15:00 óráig.
Műhelyiskolai osztályokba (SNM, SFK, SKM, SPG): 2023. június 23 - án Pénteken 9:00 – 13:00 óráig.

Amennyiben a beiratkozásra bármilyen okból nem tud megjelenni, kérjük, feltétlenül jelezze az iskolának! Ha másik iskolát választ kérjük, jelezzen, mert ebben az esetben nyilatkozatot kell kitölteni!!

Amennyiben még nem kapták meg az iskolából a bizonyítványt, akkor is jelenjenek meg a beiratkozáson (a bizonyítványt le tudják adni szerdánként a titkárságon)!

A beiratkozásra feltétlenül hozd magaddal:
- iskolai bizonyítványodat (amennyiben több van, mindet!)
- személyi igazolványodat
- lakcímkártyádat
- taj és adó kártyádat
- bankszámlaszámod (Kérünk mindenkit, hogy szeptemberig intézzék el pl. OTP junior ingyenes számlanyitás, mert különben ha jár a tanulónak bármilyen ösztöndíj, nem fogja megkapni!!)
- a beiratkozási adatlapot kitöltve (kipostáztuk)
- diákigazolvány igényléséhez: a beiratkozásig fel kell keresni az illetékes okmányirodát, ahol elkészítik a NEK azonosító lapot.
- Amennyiben rendelkezel szakértői véleménnyel vagy nevelési tanácsadói szakvéleménnyel, annak fénymásolata is legyen nálad!

Szeretettel várunk!