Kertész képzés indul- felnőttképzésben!

2023.07.26 09:29

Tisztelt Érdeklődők!

Iskolánk felnőtt oktatás keretében

2023. szeptember 1-től

KERTÉSZ

(SZJ: 4 0812 17 05)

szakmában felnőttképzési osztályt indít.

Képzési idő: 8+1 hónap

A képzés ingyenes.

A Kertész az utóbbi években nagyon népszerűvé vált szakma a Mezőgazdaság és erdészet ágazatban.

Ennek az az oka, hogy egy rohamosan fejlődő ágazatról van szó, amely az utóbbi időben egyértelműen bebizonyította, hogy a legszigorúbb korlátozások esetében is szükség van rá.

A képzés során elméleti (online) konzultációkat, és tankertészeti gyakorlatokat  tartunk.

A képzés iskolai foglakozásai heti két alkalommal:

• Péntek: 14:00 – 19:00 óra,
  • Szombat: 8:00 – 16:00 óra között lesznek,

iskolánk épületeiben az órarendtől és a foglalkozásoktól függően. A képzés óraszámának jelentős része online formában, egyéni felkészüléssel kerül lebonyolításra. A képzés része a 70 órás gyakorlat teljesítése is. A szakmai gyakorlatokat digitális tananyagokkal is segítjük.

A jelentkezés feltételei és dokumentumai:

• Érettségi bizonyítvány, vagy már megszerzett szakmai végzettség, vagy már előzőleg teljesített középiskolai 9-10. évfolyam (ezeket bizonyítvány másolattal igazolni kell)!
  • Magyar állampolgárság
  • Jelentkezési lap letölthető innen: Jelentkezesi lap - Esti kertész.docx (54282)
  • A kitöltött jelentkezési lapot az info@magyula.hu e-mail címre várjuk.
  • A beiratkozás személyesen az iskola Titkárságán, előre egyeztetett időpontban történik.
  • Bizonyítványok: a jelentkezési laphoz a másolatokat is be kell küldeni, a beiratkozáskor az eredetit kötelező bemutatni.
  • Egészségügyi alkalmassági igazolás: a szakmához szükséges egészségügyi alkalmassági igazolás, melyet foglalkozásegészségügyi szakorvos állít ki (a nyomtatvány az iskola honlapjáról letölthető).